Існує думка, що з віком людина стає менш активною, а з настанням старості поготів. На противагу цьому стереотипу Джеффрі Лайф, американський терапевт із цукровим діабетом та проблемами із серцем, почав займатися спортом після 60 років. І він не лише знайшов контроль над хворобою, а й став прикладом для багатьох молодих людей.

Історія перетворення Джеффрі почалася 1997 року. Сімейний терапевт, який все життя присвячував роботі, раптом усвідомив, що варто зосередитись на найважливішому пацієнті собі. З віком у чоловіка з'явився великий живіт, задишка та хронічна втома. У 60 років Лайф почав почуватися старим. Йому було важко піднятися навіть на один сходовий проліт.

Тоді американець почав займатися спортом за індивідуальною програмою тренувань із особистим тренером. Протягом п'яти місяців він слідував їй, а потім прочитав у журналі про конкурс ЗОЖ Білла Філліпса – The body for life (Тіло для життя). Згідно з його правилами, учасники змагалися у перетворенні. Дідусь вирішив випробувати удачу та відправив на конкурс фотографії у форматі «до і після». Лайф виграв конкурс і це започаткувало війну зі старістю. 

 

Якось Джеффрі натрапив на брошуру медичної конференції про важливість харчування у профілактиці захворювань. Лайф наслідував новий метод і, за його словами, через кілька місяців практики відчув значні зміни в тілі та дусі. Насправді нічого особливого в програмі доктора Лайфа немає. Йому просто правильно підібрали вітаміни та інші біодобавки, які необхідні у його віці. Лікар також порадив Джеффрі  регулярно займатися спортом.  Лайф був настільки задоволений результатами методики, що вирішив включити уроки, які він засвоїв у процесі перетворення, у власну медичну практику. 

Зараз 82-річний Лайф пропагує здоровий спосіб життя, бореться зі старістю та допомагає іншим. Він автор кількох книг, а його робота «План Життя» стала бестселером.

"Ніколи не буває пізно почати дбати про здоров'я та займатися спортом. Адже правильний спосіб життя допоможе забути про хворобливу старість. Тепер - ваша черга", - каже всім Джеффрі Лайф.