1. Відповідно до р . І ст.1 закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) зобов'язується здійснити безкоштовний ремонт або заміну відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Термін служби - календарний термін використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та відповідає за істотні недоліки, що виникли з його вини. Термін служби дорівнює гарантійному терміну.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з нар. І ст. 8 закону України "Про захист прав споживачів". У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.

Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу (для взуття):

30 днів із дня покупки.

 

2. Порядок експлуатації штангеток:

Штангетки - спеціальне взуття для заняття зі штангою, призначені виключно для тренувань в залі.

Після кожного носіння упорядковуйте взуття. Використовуйте внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття.

Взуття забороняється прати у пральній машині, а також використовувати для очищення хімічні речовини (луги, кислоти, активні розчинники).

Одягайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва і збереже форму взуття. Не знімайте взуття не розшнурованим і наступаючи на задник - це запобігає відриву підошви.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації та догляду ТМ Жаботінскій гарантує високу якість товарів протягом терміну служби.