1. Відповідно до р . І ст.1 закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) зобов'язується здійснити безкоштовний ремонт або заміну відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Термін служби - календарний термін використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та відповідає за істотні недоліки, що виникли з його вини. Термін служби дорівнює гарантійному терміну.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з нар. І ст. 8 закону України "Про захист прав споживачів". У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.

Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу:

• 14 днів із дня покупки (для одягу)

• 30 днів із дня покупки (для взуття)

• Розширена гарантія  365 днів (на штангетки) *Діє за дотримання таких правил:

1️⃣ Відсутні пошкодження, отримані з вини
споживача. Видно лише явний виробничий брак 

*Виробничий брак - основні виявлені дефекти виробничого характеру, в наслідок яких штангетки неможна використовувати за призначенням 

Вважається дефектом або виробничим браком:
- підошва не якісно проклеєна
- каблук не вірно поставлен
- шкіра має порізи
- підкладка погано проклеєна або прошита
- деталі взуття не вірно розміщені, шви не з'єднані 
- присутнє ураження деталей наскрізь, розтріскування, відшарування матеріала верху або підкладки

❗️Не є браком:
-  сліди від клею на місці склеювання деталей штангеток
-  необроблені бокові края язичка та внутрішньої частини взуття являються технологією виробництва 
- незначні дефекти: крапка, нитка крапелька клею, не ідеально рівний шов, що не видно, коли взуття знаходиться на нозі і не впливає на носіння штангеток
- зазор на місці з'єднання ранту. Рант - декоративна стрічка, що призовує з'єднання підошви з верхом взуття і не несе ніякого функціонального навантаження

2️⃣ Дотримання  умов експлуатації та догляду за штангетками:

Очищення: регулярно очищуйте штангетки від бруду та пилу використовуючи м'яку щітку або вологу губку. Переконайтеся, що взуття повністю сухе, перед очищенням. Штангетки забороняється прати у пральній машині, а також використовувати для очищення хімічні речовини (луги, кислоти, активні розчинники).

Догляд за шкірою: використовувати спеціальні засоби для догляду за гладкою шкірою які допомагають зберегти її м'якість та блиск нанесіть невелику кількість засобу на м'яку тканину і акуратно протріть по всій поверхні штангеток, після цього протріть сухою чистою тканиною.

Захист від вологи: для захисту від вологи та плям рекомендується використовувати спеціальні засоби для захисту взуття нанесіть їх на чисте та сухе взуття перед першим використанням і повторюйте процес по мірі необхідності

Зберігання: зберігайте штангетки в сухому та прохолодному місці, захищеному від прямого попадання сонячного світла, щоб запобігти вицвітанню шкіри. Використовуйте вкладиші для збереження форми взуття

Використання: Одягайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва і збереже форму штангеток. Не знімайте взуття не розшнурованим і наступаючи на задник - це запобігає відриву підошви.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації та догляду ТМ Жаботінскій гарантує високу якість штангеток протягом терміну служби.

3️⃣ Наявність цілісної упаковки (фірмова коробка, бірки, аксесуари для штангеток, якщо такі йшли в комплекті ) 

4️⃣ Наявність документа, що підтверджує покупку

❗️Гарантія не розповсюджується на змінні деталі: шнурівка, устілки, фурнітура та інше

Увага! Для з'ясування причин ушкоджень ми запрошуємо експертне бюро. Якщо доведена вина виробника, то ми зобов'язуємося виконати свої гарантійні зобов'язання.  Якщо ж висновок експерта буде не на користь покупця (спроба самостійного ремонту, зовнішні пошкодження і т.д.), взуття з гарантії знімається і покупець сплачує експертизу.

При зверненні до продавця з претензією або поверненням у випадках встановлених законом України "Про захист прав споживачів" покупець повинен надати:
- чисте взуття, упаковане фірмовою індивідуальну коробку 
- всі комплектуючі деталі 
- підтверджуючи документ придбання товару

Після закінчення гарантійного терміну претензії  з приводу недоліків не розглядаються