Наші клієнти можуть здійснити повернення та обмін продукції протягом 14 днів з моменту доставки в їх початковому, новому та придатному для продажу стані.

*Повернення здійснюється за рахунок покупця

*Із покупця утримується 100 грн (витрати на оформлення обміну/повернення)

Товари повинні бути повернені неношеними, немитими, непошкодженими, невикористаними та з усіма прикріпленими оригінальними бирками.
Ми рекомендуємо приміряти взуття всередині, щоб зберегти його первісний вигляд. Коробки з-під взуття є важливою частиною презентації продукту та мають бути повернені непошкодженими разом із взуттям. устілки, вставки-каркаси та інші аксесуари з комплекту також потрібно повернути разом із річчю. 

Якщо ви отримали пошкоджені або дефектні продукти або зіштовхнулися з проблемою якості, напишіть нам на пошту zhabotinsky.com@gmail.com щоб здійснити повернення

 

Як повернути?

Поверніть замовлення за вказаною нижче адресою за допомогою власного перевізника. Ми рекомендуємо вам використати відстежувану службу та зберегти свій номер відстеження повернення для довідки.

TM Жаботинський
69005, Україна, Запоріжжя
Пр. Соборний ,161
Відділення Нової пошти 11 ( для України)

Будь ласка, зачекайте до 10 робочих днів, щоб ваше повернення/обмін було оброблено після його прибуття на нашу адресу.


Скільки часу потрібно отримати відшкодування?

Як правило, повернення коштів обробляється протягом 10 робочих днів з моменту надходження продукції на нашу адресу.

Ви отримаєте електронний лист, як тільки ми обробимо ваше повернення і здійснимо відшкодування.

Більшість повернень буде відправлено на ваш рахунок, з якого здійснювалася оплата, протягом 3-5 робочих днів, однак деякі можуть зайняти до 10 робочих днів, залежно від вашої фінансової установи.

Обмін або повернення буде здійснено після того, як ми підтвердимо отримання повернених товарів перевізником.