Підсумки чемпіонату Європи з важкої атлетики серед  молоді, що проходив в Албанії з 18 по 25 жовтня 2022 р.

Після восьми змагальних днів в активі збірна України 🇺🇦 зайняла 3-місце  медального заліку за великими нагородами та  4-місце серед команд з урахуванням всіх медалей. Упродовж змагань ми вибороли 35 нагород (11 великих): 12 (4 золотих), 14(5 срібних) та 9 (2 бронзових). 18 медалей (6 великих) принесли представники вікової категорії U23, а 17 (5 великих) – юніори. У чоловічих дисциплінах українці здобули 19 нагород (6 великих), а в жіночих – 16 (5 великих).

Вітаємо  українських спортсменів з перемогою на Чемпіонаті Європи  з важкої атлетики серед юніорів:

🥇 Марія Гангур - стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 64 кг з  результатом 214 кг (98 + 116) Марія здобула три золоті медалі: в ривку, в поштовху та сумі двоборства!

🥇Ольга Івженко - стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 59 кг і здобула 3 золоті нагороди - в ривку, в поштовху та в сумі двоборства!

🥇Каміла Конотоп - три золоті медалі та рекорд Європи в ривку, в категорії до 59 кг,з результатом в сумі двоборства - 220 кг

🥈 Євгеній Янцевич - у ваговій категорії до 102 кг  здобув 3 срібні медалі: в ривку, в поштовху та сумі двоборства

🥈Олег Ніколаєнко - виборов срібло в ривку на Чемпіонаті Європи серед юніорів у ваговій категорії до 96 кг

🥈 Аліна Захарченко - виборола срібло в ривку та сумі двоборства, а також бронзу в поштовху у ваговій категорії до 59 кг!

🥈 Крістіна Бородіна - здобула три срібні медалі в категорії понад 87 кг: в ривку, поштовху та сумі двоборства

🥈Олег Ганзенко - здобув 3 срібні медалі у ваговій категорії понад 109 кг, виборов срібло в ривку, в поштовху і сумі двоборства!

🥉 Володимир Марчук- у видовищній боротьбі здобув бронзу в поштовху та сумі двоборства у ваговій категорії до 102 кг

🥉 Дмитро Кондратюк - бронзовий призер у ваговій категорії до 81 кг, виборов 3 бронзові нагороди: в ривку, в поштовху і сумі двоборства.

🥉 Марк Лєванзов - виборов бронзову  у ваговій категорії до 73 кг, в поштовху з результатом 166 кг! В сумі двоборства - 292 кг і 5 місце.

🥉 Світлана Самуляк  -  виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 55 кг. Показала результат 85 кг в ривку, 99 кг в поштовху і 184 кг в сумі двоборства

🥇🥈 Нікіта Рубановський - чемпіон Європи у ваговій категорії до 109 кг. Золото у поштовху, срібло у ривку і золото у сумі двоборства

🥇🥈🥉 Євген Бурбала - зібрав повний комплект медалей. Золото в поштовху, срібло у сумі двоборства і бронзу у ривку. Вагова категорія понад 109 кг