Чемпіони України та тренера тестують перші українські штангетки, які створені з урахуванням вимог спортивної дисципліни. Раніше важкоатлети були змушені використовувати взуття, якість якої далеко не завжди відповідало нормам. Більшість похибок на шляху до перемоги у важкій атлетиці пов’язано зі стійкістю підошви і амортизацією, кажуть чемпіони.

Олександр Слободянюк, старший тренер Національної збірної команди України з важкої атлетики серед кадетів, МСМК:
 - Основні вимоги до взуття для важкоатлетів – міцні матеріали, стійка опора, високі ортопедичні властивості і звичайно оригінальні дизайн. Для тренувань і виступів ми намагаємося вибирати шкіряні моделі, адже шкіра міцніше будь-яких матеріалів. Штангетки TM Zhabotinsky повністю шкіряні і запросто дадуть альтернативу штангетки Adidas, у яких останні кілька років дуже знизилися терміни носіння. Наші спортсмени сьогодні тестують перші українські штангетки і ми приємно здивовані якістю. 

Дарина Кузьміних, діюча Чемпіонка України з важкої атлетики, вихованка школи Л.Жаботінского (тренер збірної України МСМК, Олександр Слободянюк):

- У моделі TM Zhabotinsky досить великий перепад від миска до п’яти, що сильно відрізняє ці штангетки від всіх інших, в яких я тренуюся. Стійка тверда підошва - основна вимога до взуття, людини, який штовхає штангу. Нога вентилюється. Коли мені вручили штангетки, кілька днів на тренуваннях було звикання до взуття. В процесі виступу на Чемпіонаті області з важкої атлетики, я не відчувала звичної навантаження на литкові м’язи і стопи. Впевнена, що ці кросівки підійдуть для початківців і професійних важкоатлетів

*В травні 2017  року TM Zhabotinsky представила першу модель штангеток в енергійних біло-помаранчевих кольорах. Шкіряна поверхня нової моделі краще справляється з вентиляцією, а гнучка система підошви забезпечує підвищену стійкість. Високі амортизуючі властивості підошви зберігають і повертають енергію спортсмена при кожному русі. Сьогодні, в 2023 р. штангетки вже давно пройшли тестування, з урахуванням побажань спортсменів  та представлені в широкому продажі.