У листопаді 2015 у Х'юстоні (США) проходив чемпіонат світу з важкої атлетики. Там я презентував книгу про мого батька Леоніда Жаботинського англійською мовою. До мене підійшов черговий покупець і дуже уважно став дивитися на мене, потім сказав, що хоче купити футболку, яка була на мені (з написом Zhabotinsky), як виявилося пізніше, це був відомий тренер 5 рівня з важкої атлетики Glenn Pendlay

Я запитав навіщо йому цю футболку і чому він її нюхав, на що він відповів: "Ви не розумієте - ви є сином найбільшого спортсмена і найсильнішої людини планети, у вас його гени і кров. Я навіть не стиратиму цю футболку - так і повішу у себе на стіні, як музейний експонат. Для мене це дуже цінно" У результаті я подарував йому цю футболку, а він мені свою.

За 9 днів чемпіонату ми продали 800 екземплярів книжок. І я зрозумів, незважаючи на те, що Леонід Жаботинський був чемпіоном 50 років тому, його ім'я досі живе та користується великою повагою серед спортсменів.

Цей випадок і послужив фактором того, що ми почали виготовляти одяг та взуття для спортсменів важкоатлетів з ім'ям Жаботінскі

І у 2017 році, на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів, що проходив у Запоріжжі, я зробив першу презентацію нашого бренду #Zhabotinsky.