☑️ Дослідження, які були проведені в одному з університетів Мічигану, довели, що достатньо трьох стабільних тренувань на тиждень протягом 60 днів і артеріальний тиск приходить у норму

 ☑️ Так як з віком кістки починають втрачати масу і слабшати, то саме такі тренування покращують їхню міцність і зміцнюють кістковий скелет.

 ☑️ З віком м'язова маса починає замінюватися жировою тканиною, тіло стає в'ялим і не привабливим, а ось силові тренування гальмують цей процес, а при активних постійних заняттях зовсім зупиняють.

  ☑️ Починаючи з 30 років і до 65 річного віку, суглоби та м'язи чоловіка втрачають до 50% гнучкості.  При активних силових тренуваннях за той же період збільшується гнучкість основних суглобів у середньому на 30%.

 ☑️ З віком ми втрачаємо ще й силу, а заняття з вагами допомагають цю силу зберегти.

 ☑️ Під час досліджень виявлено, що при активних заняттях силовим спортом у людей одного віку рівень інсуліну був нижчим на 25%, ніж у тих, хто просто займався виконанням гімнастичних вправ

 ☑️ Цікаво те, що всього 2 тренування на тиждень, які стабільно виконуються протягом 18 тижнів, значно прискорять метаболізм.  За цей час ви зможете скинути до 10 кілограмів жиру.

 ☑️ Силові тренування допоможуть вам покращити настрій та скинути напругу.